Takip Edin:

Yorumlar

Bizi Yorumlayanlar

Siz Değerli Sürücülerin Kurumumuz ile ilgili görüşlerine önem veriyoruz..

Psikoteknik Yorum

Bence Antalya'da ki en iyi eğitimi veren Psikoteknik  Merkezi .Tecrübeli ve güleryüzlü hocalarının kaliteli eğitim anlayışlarına çok teşekkür ediyorum.

Ebru Karakoç
Psikoteknik Yorum

Ticari araç sürücüsüyüm internetten araştırmada bulunduğumda bana en faydalı gördüğüm Bahar psikoteknik kursuna başvurdum. Gerçektende gördüm ki Antalya Kepez'de en kaliteli eğitim veren psikoteknik merkezi

Emre Özaslan
Psikoteknik Yorum

Antalya Kepez'de ki psikoteknik merkezleri arasında iletişimleri en kuvvetli olan kurs. Uluslararası çalışan firmamızın psikoteknik belgelerini aldık. Bahar Psikoteknik Merkezi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Betül Dinç
Psikoteknik Yorum

Yurt içi çalışan bir firmada tır şoförüyüm. Çok zamanım olmadığı için belge almaya gitmiyordum. Bahar Psikoteknik Merkezi'ni arayıp bilgi aldığımda öğrendim ki zaten 1 saat felan sürüyormuş hemen gidip aldım.

Sabri Aydın

Uluslararası bir nakliye firmasında işe başlayacağım. Kepez'te psikoteknik belgesi veren Bahar Psikoteknik Kursuna ulaştım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Belgelerimi kolaylıkla topladım.

Cüneyt Sarsılmaz
Psikoteknik Yorum

Şehirler arası otobüs firmasında çalışıyorum belgemi yenilemem gerekti bölgemdeki psikoteknik  kurslarından Bahar Psikoteknik Merkezi'ne ulaştım 1 saatte belgemi aldım ardından anlaşmalı hastaneden raporumu aldım gayet memnunum

Tamer Coşkun
Psikoteknik Yorum

Tehlikeli madde tankeri şoförlüğü yapıyorum ve denetimlerimiz baya sıkı yıllardır yaşadığım bölgedeki psikoteknik merkezlerinden olan Bahar Psikoteknik Merkezi'nden belge alıyorum. Kaliteli eğitim anlayışları ve kadrosuyla bu zamana kadar beni hep memnun eden kursa ve değerli çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Burak Akbulut
Psikoteknik Yorum

Nakliye firmamızın psikoteknik belgelerini tedarik ettik. Personelleri çözüm odaklı çalışıyor Bahar Psikoteknik'e teşekkürler.

Tuğba Usta

Bizi Yorumla

Bizi birkaç kelime ile yorumlayabilirsin.

Psikoteknik Belgeleri artık E-Devlette..Haberin Devamı Tıklayın